– کلیه‌ی هزینه‌های سفارش از قبیل هزینه‌ی محصولات و هزینه‌ی ارسال به توسط مشتری پرداخت می‌شوند.- در صورت رخ دادن اشتباه در سفارش و مغیر بودن موارد ارسالی با سفارش، مشتری موظف است ظرف ۱۲ ساعت با “وجی‌ لند” تماس گرفته تا مسئولین برای تعویض، لغو سفارش و یا عودت هزینه هماهنگی های لازم را انجام بدهند.

– مشتریان باید در انتخاب خود دقت کنند. مواد غذایی فروشگاه وجی لند به هیچ وجه مرجوعی ندارند.

– کلیه اطلاعات کاربری مشتریان در سرور وجی لند محفوظ بوده و وجی لند حق به اشتراک گذاری این اطلاعات را با طرف سومی ندارد.

– وجی لند موظف است با درنظر گرفتن بهترین شیوه ی حمل مثل موتور، ماشین شخصی و یا اتوبوس مسافربری کلیه ی محصولات را به صورت سالم به دست مشتری برساند (برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی شرایط ارسال مراجعه فرمایید).

پی نوشت:

وجی لند با احترام برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت وجی لند، اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال محصولات خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها، وجی لند نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های وجی لند مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، کاکوتی این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا خریداران کالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. وجی لند همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت وجی لند، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت وجی لند است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به وجی لند می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید.